Budowa pieca do pizzy

Polskie płyty szamotowe na dowolny wymiar. Do kominków i kotłów 5 klasy

Budowa pieca do pizzy

21 marca 2022 Piece do pizzy Płyty szamotowe 0
płyty szamotowe do budowy pieca do pizzy

Budowa pieca do pizzy – dlaczego warto?

Odpowiedź jest prosta: piec do pizzy opalany drewnem to gwarancja rewelacyjnego smaku potraw. Opalany drewnem piec do pizzy to rozwiązanie, o którym warto pomyśleć, jeśli zakładasz pizzerię.

Dlaczego warto zainteresować się tym tematem? Ponieważ tylko taki piec gwarantuje najwyższą jakość wypieku. Innymi słowy, jeśli chcesz przyciągnąć do swojego lokalu gastronomicznego grono stałych bywalców, którzy będą nie tylko regularnie do ciebie powracać, lecz także reklamować pizzerię w swoim otoczeniu – zainwestuj w piec do pizzy z prawdziwego zdarzenia.

 

Zalety pieca do pizzy opalanego drewnem

Po pierwsze, oszczędność prądu (piec nie zużywa go wcale). Koszt drewna w stosunku do kosztu energii elektrycznej potrzebnej do pracy pieców elektrycznych według niektórych wynosi nawet 10 do 1, czyli jest dziesięciokrotnie niższy.

Po drugie – wyjątkowy zapach, niepowtarzalny smak i świadomość, że wszystko odbywa się według starodawnych receptur – to wszystko jest coraz częściej doceniane przez gości pizzerii.

Do minusów z pewnością należy większa pracochłonność i sam proces obsługi pieca na drewno. Także sam okres rozgrzewania się pieca do właściwej temperatury należy zapisać raczej po stronie niedogodności. Ale przecież tak jest ze wszystkim – wszystko co dobre – musi kosztować.

 

Piec do pizzy – zakup materiałów

Wszystkie potrzebne materiały możesz zamówić u nas, wystarczy wypełnić formularz kontaktowy lub po prostu zadzwonić (zobacz tutaj). Oferujemy przede wszystkim specjalistyczne płyty szamotowe do budowy pieców do pizzy.

Płyty takie fenomenalnie akumulują ciepło, sprawiając że wypiekana pizza uwodzi fantastycznym smakiem, a jej aromat unosi się w powietrzu, zachęcając przechodniów do wejścia do pizzerii.

 

Skontaktuj się z nami:

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości